Hayalinizdeki Yaşamın
Anahtarı

Biz, Amazing House Real Estate, konut ve ticari gayrimenkul satışı, kiralama ve danışmanlık hizmetleri sunan bir emlak firması olarak faaliyet gösteriyoruz. Sektördeki deneyimimiz ve uzman ekibimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz.

Vizyonumuz, müşterilerimizin ev sahibi olma veya yatırım yapma hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı olmak ve onlara en kaliteli emlak hizmetini sunmaktır. 

Misyonumuz ise dürüstlük, güven ve şeffaflık ilkeleriyle hareket ederek, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Emlak ve gayrimenkul konusundaki ihtiyaçlarınızı anlamak ve size en uygun yatırımı sunmak için buradayız. Siz de Amazing House Real Estate ailesine katılarak, emlak deneyiminizi en üst düzeye çıkarın.

Her zaman yanınızdayız!

Saygılarımızla,

Owner

Talay KURTULUŞ

0.1 K+
Portföy

Hizmetlerimiz

Sektördeki deneyimimiz ve uzman ekibimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz.

Gayrimenkul Yönetimi

Kiralama işlemleri sonrasında, gayrimenkul yönetimi hizmetleri sunarak mülk sahiplerine kiracı ilişkileri, bakım işlemleri ve finansal raporlama gibi konularda destek sağlıyoruz.

Gayrimenkul Satışı ve Kiralama

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun konutlar, ticari alanlar ve araziler gibi geniş bir portföyümüzle gayrimenkul satışı ve kiralama hizmetleri sunuyoruz. ..............................................

Yatırım Danışmanlığı

Emlak yatırımı yapmayı düşünen müşterilerimize, potansiyel getiri ve riskleri değerlendirerek stratejik yatırım planları oluşturmalarında yardımcı oluyoruz.

Bizimle
iletişime geçiniz.

Ofis Adresi

Ecevit Caddesi Beşiktaş Sokak Yerli Apartmanı Numara : 3 Girne / KKTC

Telefon Numarası

+90 539 110 00 77

Mail Adresimiz

info@luxuryncy.com

    Ekibimiz

    Uzman ekibimiz ile sizlere her daim hizmet vermek için hazırız.

    Kaydet